Zapisz się na kurs!

Użyj kodu rabatowego wdomu przy rejestracji na Kurs ONLINE "Ratunku, mam grupę na zróżnicowanym poziomie"

do 12 kwietnia

i dostań zniżkę aż 50%!

Dla kogo jest ten kurs?

Kiedyś myślałam, że tylko ja mam takiego pecha - do której grupy nie trafiłam, wszędzie spotykałam kursantów na zróżnicowanym poziomie. Jeden mówił płynnie, drugi ledwo budował zdania. Jeden z piękną gramatyką, drugi uznawał tylko bezokoliczniki. Potem zrozumiałam, że takie grupy to standard i na tym głównie polega praca nauczyciela dorosłych.


Ale ale ale!!! Są metody efektywnej pracy z dorosłymi na zróżnicowanym poziomie - zapraszamy Was na kurs, w trakcie którego poznacie, jak praktycznie podejść to wyzwań stojących przed nauczycielem w sytuacji, gdy jeden uczeń jest na poziomie A1, a drugi kończy A2.

Korzyści

Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu

10 praktycznych lekcji

12 miesięcy dostępu do kursu

MODUŁ 01. GRUPA.

Kiedy grupa jest na zróżnicowanym poziomie? Czy to zawsze wyzwanie czy być może także szansa? Jak zarządzić taką grupą?


MODUŁ 02. ZASADY PRACY.

10 podstawowych zasad radzenia sobie z grupą na zróżnicowanym poziomie.


MODUŁ 03. MOTYWACJA I AKTYWIZACJA.

Jak motywować tych słabszych, nie demotywować mocniejszych i aktywizować wszystkich na równym poziomie? Jak spowodować, że dorośli biorą odpowiedzialność za swoją naukę?


MODUŁ 4. INDYWIDUALIZACJA I PERSONALIZACJA.

Jak indywidualizować i personalizować pracę w grupie na zróżnicowanym poziomie, aby każdy czuł, że zajęcia są dla niego?

Program kursu

Prowadząca

Tematy, od których świecą mi się oczy, to podnoszenie jakości lekcji, praca nad marką osobistą, pewnością siebie i kreatywnością nauczycieli, wyznaczanie celów i ich konsekwentne osiąganie. Pomagam w nawiązywaniu dobrych relacji z uczniami, pracujemy nad asertywnością i prawdziwą komunikacją. Jestem moderatorem metody Design Thinking, stąd praca nad potencjałem twórczym zespołów jest tym, co kręci mnie najbardziej. Często odwiedzam szkoły, przyglądając się, jak pracują zatrudnione tam osoby; nauczyciele, menedżerowie, metodycy, aby pomóc im usprawniać i ulepszać ich działania. Praca z ludźmi i bezpieczne przeprowadzanie ich przez zmianę; czy może być lepsze zajęcie na świecie?

Jestem absolutną fascynatką towarzyszenia ludziom w rozwoju i nic nie ekscytuje mnie bardziej, niż patrzenie na rozwijających się uczestników moich szkoleń. Specjalizuję się w uczeniu dorosłych: od 18 lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego dla dorosłych w biznesie, a od 10 lat jestem trenerem i coachem nauczycieli (skończyłam renomowaną szkołę trenerów TROP).

Luiza Wójtowicz-Waga

Q&A

1. Nigdy nie uczestniczyłam w kursie online. Czy potrzebuję kamery internetowej?

Nie musisz mieć kamery internetowej ani żadnych dodatkowych urządzeń. Kurs oglądasz na platformie szkoleniowej edunation, na którą logujesz się przez przeglądarkę internetową.


2. Czy muszę być przed komputerem o określonej godzinie?

Kurs online jest nagrany wcześniej i nie trzeba się logować na platformie szkoleniowej o określonej porze - po udostępnieniu modułu można go oglądać o dowolnej porze.


3. Czy jest możliwość powrotu do poprzednich modułów?

Tak - kurs można oglądać wielokrotnie oraz wracać do poszczególnych modułów przez 12 miesięcy od udostępnienia kursu.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

ewa.szczygol@edunation.com.pl

Ewa Szczygol

577 033 633

Zapisz się teraz!

  • Dostęp do kursu na 12 miesięcy
  • Certyfikat uczestnictwa w wersji elektronicznej

149zł

Cena zawiera

KURS ONLINE

Zapisz się!

ZAREJESTRUJ SIĘ W NIŻSZEJ CENIE

do 28 lutego

Zostało tylko:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

PRZEDSPRZEDAŻ do 30.04

99zł

129zł